5GHz internet v Žehni

Postupne sa rozširuje oblasť cenovo výhodného bezdrôtového pripojenia na internet a jednou z oblastí, do ktorej sa v poslednej dobe zainvestovalo, je aj územie pozdĺž diaľnice medzi Prešovom a Košicami. 5GHz bezdrôtové pripojenie na internet v Žehni je dostupné už dnes.

Románsky kostolík v Žehni

romansky kostolik internet žehňaObec Žehňa je nie len malebnou obcou s moderným občianskym vybavením, ale nájdete tu aj kúsok histórie, napríklad Románsky kostolík, postavený na nevysokom návrší (415 m n. m.) v centre dediny. Prvá zmienka o kostole aj prvou zmienkou o obci  a nájsť ju môžete až v registroch pápežských desiatkov (r. 1332) v dokumente je zaznamenané aj to, že v Žehni bol farárom Bartolomej a po ňom Dominik.

Programy internetu v Žehni

V tejto obci sa môžete na internet pripojiť viacerými spôsobmi, vrátane bezdrôtového internetu, ktorý je zvyčajne cenovo najvýhodnejší, ale dostupné sú aj ostatné druhy pripojenia. O aktuálnej situácii a konkrétnych cenách a podmienkach pripojenia sa dozviete, keď sa ozvete prostredníctvom doleuvedeného formulára.