Kontaktujte nás

x
Kontaktujte nás

Internet vo Vašej obci


Obec (povinné)
Ulica
Internet
E-mail
Telefón (povinné)
V obci je možné zriadiť wifi pre internet, čoskoro Vás budeme kontaktovať s touto informáciou.

Vysokorýchlostný internet v Ľuboticiach

V dnešnej dobe je život bez internetového pripojenia handicapom. Neustále rozširujeme pokrytie a preto aj v Ľuboticiach neďaleko Prešova sa môžu naši klienti pochváliť vysokorýchlostným  internetom na 5 Ghz AC technológii, vďaka ktorému sa dostanú k atraktívnemu internetovému obsahu vo vysokej kvalite…. Čítať viac »

Vo Veľkom Slivníku pripojenie k optickej sieti

Dopyt po našich internetových službách prejavili aj obyvatelia obce Veľký Slivník. Vyhoveli sme požiadavkám trhu a odteraz poskytujeme vysoko-rýchlostné pripojenie už aj na optickej sieti. Našim zákazníkom zaručujeme bezkonkurenčnú rýchlosť a stabilitu internetového pripojenia. Hľadáte internet vo vašej obci? Kontaktujte… Čítať viac »

Najrýchlejší internet v Bartošovciach

Vysokorýchlostný internet už nie je len výsadou väčších miest, ale vďaka moderným technológiám ho vieme dostať už aj do menších obcí. Jednou z nich, kde sme realizovali pripojenie linky po optike je obec Bartošovce. Aj jej obyvatelia sa môžu tešiť… Čítať viac »

Opäť lepší internet v Dlhej Lúke

Nový prípojný bod v obci Dlhá Lúka pri Bardejove zaručí všetkým používateľom stabilný a vysoko rýchlostný internet na 5 Ghz AC technológii. Obyvatelia rodinných domov si odteraz môžu využívať vysokorýchlostné pripojenie v najvyššej kvalite počas celého dňa. Hľadáte internet vo vašej… Čítať viac »