Kontaktujte nás

x
Kontaktujte nás

Internet vo Vašej obci


Obec (povinné)
Ulica
Internet
E-mail
Telefón (povinné)
V obci je možné zriadiť wifi pre internet, čoskoro Vás budeme kontaktovať s touto informáciou.

Kvalitný 5Ghz internet už aj v Bardejove

Mesto Bardejov píše už svoju dlhú 771-ročnú históriu a jeho cennou devízou sú pamiatky vytvorené v stredoveku. Jednou z nich sú aj svetoznáme kúpele, ale krásna je aj okolitá príroda a nenarušené životné prostredie. Centrum mesta je zapísané do Zoznamu… Čítať viac »

Vysokorýchlostný internet využívajú aj obyvatelia Kurimy

Prvá písomná zmienka o obci pochádza z roku 1270, kedy na úhorský trón nastúpil jeden z posledných Arpádovcov Štefan V. Ten odaroval Jána Tročanyho zemou až po “kurimské pole”. Nedá sa s určitosťou povedať, či kurimské pole sa týka kontrétnej… Čítať viac »

Aj Gaboltov sa už teší kvalitnému internetu v obci

Gaboltov patrí medzi najstaršie obce v okolí, kde sa jeho vznik dátuje už od 11. storočia. Vpády poľských vójsk však spôsobili v 15. storočí úbytok obyvateľstva, kde sa následne vlastníci snažili počet zvýšiť na základe výhod zákupného práva. Dnes už… Čítať viac »

Bezdrôtový internet si pochvaľujú už aj v obci Uzovský Šalgov

Malebná obec Uzovský Šalgov sa nachádza 3 km juhozápadne od mesta Sabinov na území bývalej Šarišskej Župy. Prvá písomná zmienka o obci pochádza už z roku 1323 v listine kráľa Karola Róberta no najväčší rozvoj obce bol zaznamenaný na konci… Čítať viac »

V obci Becherov opäť lepšie pripojenie vďaka kvalitnému internetu

Blízko poľských hraníc v Bardejovskom okrese sa rozprestiera obec Becherov, ktorá je známa svojími rakúsko-úhorskými a ruskými bojmi počas prvej svetovej vojny. Okrem najznámejšej prírodnej rezervácii, ktorá sa tu nechádza, si miestny obyvatelia pochvaľujú aj spoľahlivý vysokorýchlostný 5Ghz AC internet,… Čítať viac »

Najrýchlejší 5Ghz internet v obci Mokroluh

Na rozhraní pohorí Čergov a Nízke Beskydy v prekrásnej doline rieky Tople leží malebná obec Mokroluh, ktorej novodobý rozvoj začal po skončení druhej svetovej vojny. V súčastnosti má obec mnoho zaujímavostí, do ktorých neodmysliteľne patrí aj kvalitný a spoľahlivý 5Ghz… Čítať viac »

Pripojenie k optickej sieti teší aj obyvateľov obce Ostrovany

Obec Ostrovany ležiaca v okrese Sabinov, severne 12 kilometrov od Prešova v tesnej blízkosti Šarišského hradného vrchu si pochvaľuje okrem úrodnej pôdy, dobrých klimatických podmienok, dostatku kvalitnej pitnej vody a krásneho okolia aj rýchly a spoľahlivý 5Ghz AC internet. Archeologické… Čítať viac »

Lepší internet už aj v malebnej obci Demjata

Kvalitný vysokorýchlostný 5Ghz AC internet sa už nachádza aj v malebnej obci Demjata v Prešovskom kraji v regióne Stráže. Prvykrát sa obec spomína v roku 1330, kedy v miestnom kostole pôsobil farár Matej. V 14. storočí sa podobne ako všetky… Čítať viac »

Kvalitný vysokorýchlostný internet v Polome

Obec Poloma sa môže hrdiť nie len rýchlym a kvalitným 5Ghz N internetom ale aj jedným z najvyššie položených sídlisk v Šariši, kde jeho nadmorská výška siaha 605 m.n.m. V roku 2003 bol v obci vztíčený nerezový kríž a každoročne… Čítať viac »

Fintice si užívajú rýchly a kvalitný internet z pohodlia domova

Obec Fintice sa rozprestiera na okraji Šarišskej vrchoviny na pravom brehu rieky Sekčov v nadmorskej výške 270 m.n.m. Dominantou obce je vrch Stráž a severozápadne priešmyk Kamenná brána. Ľudia tu kedysi močili ľan a konope, pálili tehly a pestovali hrozno…. Čítať viac »

Medzany si pochvaľujú kvalitný vysokorýchlostný internet

Malebná obec ležiaca pod Šarišskym hradom v okrese Prešov sa už môže taktiež pýšiť kvalitným 5Ghz AC internetom. Aj napriek malému počtu obyvateľov sa obec hrdi viacerými zaujímavosťami. V obci sa kedysi ťažila ruda a artefakty, ktoré na tomto území… Čítať viac »

Bezdrôtový internet už aj v Raslaviciach

Obec Raslavice, ktorá sa nachádza na južnom okraji Bardejovského okresu ponúka návštevníkom množstvo kultúrnych a prírodných atrakcií. Okrem štyroch národných pamiatok ponúka aj pestrý tanečný a hudobný folklór. Aj vďaka vysokorýchlostnému 5Ghz AC internetu môžu obyvatelia rozvíjať svoj turistický potenciál…. Čítať viac »

V Uzovciach už majú tiež svoj vysokorýchlostný internet

Obec Uzovce leží pod Čergovským pohorím v okrese Sabinov v nadmorskej výške 393m n/m, ktorej nič nebráni k používaniu kvalitného a rýchleho 5Ghz AC internetu. Kaštieľ v Uzovciach Zaujímavou pamiatkou, ktorá sa zachovala v obci Uzovce je renesančný kaštieľ, ktorý… Čítať viac »

Bezdrôtové pripojenie na internet v obci Dubinné

Výhodné bezdrôtové pripojenie na internet je čoraz vyhľadávanejšie. Je totiž cenovo prijateľné a kvalitné. Pochvaľujú si ho aj v obci Dubinné. Starý dub v obci Dubinné požiar, vojny i modernizáciu dediny     Dub má výšku 25 metrov a hovorí sa, že je to jeden z najstarších… Čítať viac »

V Šarišškých Michaľanoch sa tešia kvalitnému internetu

Obec Šarišské Michaľany leží na východe Slovenska v Prešovskom kraji, v okrese Sabinov. Nachádza sa na ľavom brehu rieky Torysa, asi 15 km severozápadne od Prešova. Obyvatelia tu využívajú 5Ghz AC internet. Kostol svätého Michala  Prvá zmienka o kostole sv. Michala… Čítať viac »

Aj v Kamenici majú kvalitný a rýchly internet

Kamenica je slovenská obec, ktorá sa nachádza v okrese Sabinov. Jej obyvatelia využívajú 5Ghz AC pripojenie na internet, ktoré je pre nich najviac vyhovujúce. Kamenický hrad Ide o zrúcaninu hradu z prvej polovice 13. storočia stojaci nad obcou na na vápencovom… Čítať viac »

Najrýchlejší internet v Ličartovciach

Vysokorýchlostný internet nevyužívajú už len obyvatelia väčších miest. Dostal sa už totiž aj do menších obcí, kde sa teší veľkej obľube. Tak je to napríklad aj v obci Ličartovce, kde používajú 5Ghz AC pripojenie. Ličartovský kaštieľ     Kaštieľ v Ličartovciach je historizujúca… Čítať viac »

Bezdrôtový internet slúži aj v Zborove

Výhodné bezdrôtové pripojenie na internet sa využíva aj v obci, ktorá leží v kotline v údolí Kamenca obklopená pohorím Busov na severozápade a Ondavskou vrchovinou na juhovýchode. Názov opisovanej dedinky je Zborov. Vojnový cintorín v Zborove             … Čítať viac »

Bezdrôtové pripojenie na internet v Kožanoch

Chceli by ste aj vo svojej obci výhodné bezdrôtové pripojenie na internet? V Kožanoch ho už využívajú. Drevený kostolík v Kožanoch V Kožanoch nájdete kus ozajstnej histórie. Gréckokatolícky drevený chrám v obci Kožany bol postavený v roku 1760. bol vystavaný v zrubovom štýle…. Čítať viac »

5Ghz internet v Želmanovciach

Výhodné bezdrôtové pripojenie na internet je dnes využívané v mnohých obciach. Rozšírilo sa aj do okolia Giraltoviec. Tešia sa mu totiž aj obyvatelia dedinky Želmanovce, ktorá leží v juhozápadnom okraji Nízkych Beskýd v údolí potoka Tople. Historický kaštieľ       Kaštieľ na konci obce… Čítať viac »

5GHz internet v Ľutine

Bezdôrové pripojenie na internet je veľmi výhodné. Oblastí, v ktorých je dostupné, je čoraz viac. 5GHz bezdrôtové pripojenie na internet využívajú tiež v obci Ľutina. Ľutina je najväčším pútnickym miestom gréckokatolíkov                   … Čítať viac »

romansky kostolik internet žehňa

5GHz internet v Žehni

Postupne sa rozširuje oblasť cenovo výhodného bezdrôtového pripojenia na internet a jednou z oblastí, do ktorej sa v poslednej dobe zainvestovalo, je aj územie pozdĺž diaľnice medzi Prešovom a Košicami. 5GHz bezdrôtové pripojenie na internet v Žehni je dostupné už… Čítať viac »

Vysokorýchlostný internet v Ľuboticiach

V dnešnej dobe je život bez internetového pripojenia handicapom. Neustále rozširujeme pokrytie a preto aj v Ľuboticiach neďaleko Prešova sa môžu naši klienti pochváliť vysokorýchlostným  internetom na 5 Ghz AC technológii, vďaka ktorému sa dostanú k atraktívnemu internetovému obsahu vo vysokej kvalite…. Čítať viac »

Vo Veľkom Slivníku pripojenie k optickej sieti

Dopyt po našich internetových službách prejavili aj obyvatelia obce Veľký Slivník. Vyhoveli sme požiadavkám trhu a odteraz poskytujeme vysoko-rýchlostné pripojenie už aj na optickej sieti. Našim zákazníkom zaručujeme bezkonkurenčnú rýchlosť a stabilitu internetového pripojenia. Hľadáte internet vo vašej obci? Kontaktujte… Čítať viac »

Najrýchlejší internet v Bartošovciach

Vysokorýchlostný internet už nie je len výsadou väčších miest, ale vďaka moderným technológiám ho vieme dostať už aj do menších obcí. Jednou z nich, kde sme realizovali pripojenie linky po optike je obec Bartošovce. Aj jej obyvatelia sa môžu tešiť… Čítať viac »

Opäť lepší internet v Dlhej Lúke

Nový prípojný bod v obci Dlhá Lúka pri Bardejove zaručí všetkým používateľom stabilný a vysoko rýchlostný internet na 5 Ghz AC technológii. Obyvatelia rodinných domov si odteraz môžu využívať vysokorýchlostné pripojenie v najvyššej kvalite počas celého dňa. Hľadáte internet vo vašej… Čítať viac »