Kvalitný 5Ghz internet už aj v Bardejove

Mesto Bardejov píše už svoju dlhú 771-ročnú históriu a jeho cennou devízou sú pamiatky vytvorené v stredoveku. Jednou z nich sú aj svetoznáme kúpele, ale krásna je aj okolitá príroda a nenarušené životné prostredie. Centrum mesta je zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO a preto je mesto jedným z významných stredísk a destináciou cestovného ruchu. Keďže je Bardejov centrom diania, ani tu nesmie chýbať kvalitný a spoľahlivý 5 Ghz AC internet.

Radničné námestie

Obdlžníkové námestie lemované z troch strán 46 meštiackými domami, ktoré slúžili aj pre obchodné účely. Vchody boli lemované a zdobené kamennými portálmi. Jednou z najvýznamnejších pamiatok na Slovensku je Bazilika Minor sv. Egídia, ktorej 11 gotických krídlových oltárov s tabuľovými maľbami ju radí medzi svoje unikáty. Taktiež sa tam nachádza goticko-renesančná radnica, ktorá sídli uprostred námestia a slúži pre účely Šarišského múzea. Zaujímavé sú okrem iného aj mestské bašty, brány a tiež vysoký 12 metrov vysoký kríž, postavený na pamiatku vierozvestcov sv. Cyrila a Metóda.

Internet v Bardejove

Nie len v malebných obciach, ale aj v takom meste akým je Bardejov, je internet už každodennou súčasťou nejedného obyvateľa či turistu. Ak hľadáte stabilný a spoľahlivý vysokorýchlostný internet do domácností alebo aj firiem, neváhajte nás kontaktovať a my zabezpečíme, aby ste ho mali čo najskôr a boli nadmieru spokojní.