Pripojenie k optickej sieti teší aj obyvateľov obce Ostrovany

Obec Ostrovany ležiaca v okrese Sabinov, severne 12 kilometrov od Prešova v tesnej blízkosti Šarišského hradného vrchu si pochvaľuje okrem úrodnej pôdy, dobrých klimatických podmienok, dostatku kvalitnej pitnej vody a krásneho okolia aj rýchly a spoľahlivý 5Ghz AC internet.

Archeologické nálezy

Podľa písomností cez obec viedli známe obchodné cesty od Stredomoria k Baltu v staroveku, ale aj v stredoveku, kde sa prevážali vzácne predmety a remeselné výrobky. Tie mohli smerovať aj na toto územie, kde sa nachádzal v Slanských horách vzácny opál. Záujem o Ostrovany vzrástol až po nájdení pokladov vysokej finančnej ale aj historickej hodnoty. Po objavení nálezov v miestnych hroboch sa o toto územie začali zaujímať aj archeológovia, ktorí však rozsiahlejšie prieskumy uskutočnili až po druhej svetovej vojne.

Internet v Ostrovanoch

Ak hľadáte vzácny poklad formou spoľahlivého a cenovo prijateľného internetu, obráťte sa na nás a neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme a zistíme pokrytie vo vašom okolí. Nestrácajte čas, obyvatelia tejto obce už svoj poklad majú.