V obci Becherov opäť lepšie pripojenie vďaka kvalitnému internetu

Blízko poľských hraníc v Bardejovskom okrese sa rozprestiera obec Becherov, ktorá je známa svojími rakúsko-úhorskými a ruskými bojmi počas prvej svetovej vojny. Okrem najznámejšej prírodnej rezervácii, ktorá sa tu nechádza, si miestny obyvatelia pochvaľujú aj spoľahlivý vysokorýchlostný 5Ghz AC internet, ktorý im prináša viac možností, ako byť v spojení s blízkymi.

Vojenský cintorín

Svoje posledné odpočinutie tu našlo 76 vojakov rakúsko-úhorskej armády a 35 vojakov ruskej armády v 72 hroboch. Boje v obci prebiehali čiastočne v roku 1914 ale najmä počas zimy a na jar 1915. Obete frontu pripomína takmer tri metre vysoký pamätník z andezitového kameňa so vsadenými agátovými drevenými krížmi. Architekt tam odviedol veľmi kvalitnú prácu, aj dnes je pekne viditeľný pôdorys cintorína v tvare kríža.

Internet v Becherove

Aj obyvatelia obce si už môžu užívať rýchly a kvalitný internet z pohodlia domova. Ak potrebujete zistiť, či sa vo vašej obci taktiež nachádza, kontaktujte nás a radi vám pomôžeme zistiť pokrytie a zabezpečíme, že nájdete to, čo hľadáte.